«Тиждень Освіти дорослих» в Україні-2015

Плакат_-6(9.10.15)

«Тиждень Освіти дорослих»
в Україні-2015

Тижні освіти дорослих в Україні 2011-2012
(гіперпосилання на блог)

Сайт
Тати – захисники Вітчизни

Сайт www.vk.com
XVI «Тиждень Освіти дорослих» в Україні

Фейсбук

11-17 вересня 2015 року

Фотогалерея «Перший день Тижня»

Фотогалерея «Другий день Тижня»

Картини Жоржа Шанаєва

 

Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «ГАРМОНІЯ» та видавничий центр «Майстер-десант» в проекті «Симфонія здоров’я» в серії «Древо роду» представляють: «Віктор Руденко (1935-2010)» .

Присвячую світлій пам’яті дорогого тата, РУДЕНКО ВІКТОРА ПАВЛОВИЧА, якій будував місто КРАМАТОРСЬК.)))

Ролик 01. «Молоді роки. Юність».

Присвячую світлій пам’яті дорогого тата.)))

Фотогалерея «Третій день Тижня»

Сьогодні, 14 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття нового наукового напряму і спрямованої на його втілення Академії біоенергетичної інформатики на базі Клініки активної терапії особливих станів «АТОС».До заснування Академії біоенергетичної інформатики долучились: Керівник програм психологічної реабілітації  Клініки активної терапії особливих станів «АТОС», професор, доктор психологічних наук Сергій Іванович Болтівець; Керівник Центру терапії Клініки активної терапії особливих станів «АТОС», професор, доктор медичних наук Юрій Вікторович Пакін; завідувач Відділу математичного моделювання фізичних процесів Інституту кібернетики НАН України; професор, доктор фізико-математичних наук Валерій Георгійович Писаренко, якого  обрано президентом Академії.

Фотогалерея
«Четвертий день Тижня»

Фотогалерея «П’ятий день Тижня»

В п’ятий день XVI «Тижня освіти дорослих» ЮНЕСКО в Україні в Національному науковому центрі радіаційної медицини НАМН України відбулася презентайція виставки-марафону Національної спілки художників України, приуроченої до 30-річчя Чорнобильської катастрофи. Один з учасників виставки, художник Олексій Бреус — колишній оператор четвертого блока ЧАЕС, який після вибуху реактора разом з колегами-операторами залишався всередині зруйнованого блока цілу зміну. Через 15 годин після вибуху йому випало натиснути останню кнопку на пульті реактора і останнім з операторів залишити блок. Він нагадав, що двадцятеро його колег-операторів віддали життя, зробивши того дня те, що крім них не міг зробити ніхто інший аби запобігти новим вибухам, пожежам, руйнуванням і жертвам. Одного з операторів — Валерія Ходемчука — так і не вдалось знайти під уламками реакторного цеху, і він навіки залишився замурованим у саркофазі. На світлині — палаючий всередині ядерним вогнем Дім Вічності Валерія Ходемчука.

Фото Олексія Бреуса

Фотогалерея «Шостий день Тижня»

Фотогалерея «Сьомий день Тижня»Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.