XVІ міжнародний «Тиждень освіти дорослих» в УКРАЇНІ

XVІ міжнародний
«Тиждень освіти дорослих»
в УКРАЇНІ:

«УКРАЇНСЬКА МОВА –
найперший 
вчинок
свідомої КУЛЬТУРИ
порозуміння
ДОРОСЛИХ  ЛЮДЕЙ в 
УКРАЇНІ»

11 – 17 вересня 2015 року

17092014-Слов_яногiрс_к_Донец_коi_областi

Всеукраїнське координаційне бюро Міжнародної
громадсько-державної програми
«Освіта Дорослих України»
за сприяння Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО

Emblema
Матисніть на малюнок.

Всеукраїнські тижні Освіти дорослих в Україні сприяють підвищенню обізнаності дорослих людей в питаннях, які виникають протягом життя у кожної людини: міжособистісні та міжнаціональні стосунки, екологія життя, геополітичні події в країні та на планеті, особистий творчій розвиток тощо. Саме тому започатковано «Тиждень освіти дорослих» в Україні, якій багато років проходить під егідою ЮНЕСКО. Захід очолює Всеукраїнське координаційне бюро «Освіта дорослих України» Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих України» (Голова проф.С.І. Болтівець).
Українські тижні освітнього зростання спрямовані на пізнавальне й особистісне вдосконалення освіти і культури дорослих. Цей рух охоплює вже понад третину найбільш розвинених країн світу. Тижні освіти дорослих ЮНЕСКО проводяться в Австралії, Австрії, Беніні, Ботсвані, Чехії, Єгипті, Естонії, Фінляндії, на Мальті, у Бельгії (Фландрії) Німеччині, Новій Зеландії, Португалії, Палестині, Філіппінах, Словенії, Південній Африці, Швейцарії, Великобританії, Боснії та Герцеговині, у Буркіна-Фасо, на Островах Зеленого Мису, Гані, Гайані, Данії, Ісландії, Індонезії, Ірані, на Мадагаскарі, Малі, в Нідерландах, Нігерії, Румунії, Італії, Саудівській Аравії, Сенегалі, Сінгапурі, Свазіленді, Замбії, Кенії, Японії, Бразилії, Мексиці, Албанії, Болгарії, Литві, Норвегії, Російській Федерації, Швеції, Сербії, на Кіпрі та інших, а це нині 52 країни.

Фоторепортаж-2014

Символ_освiти_дорослих_Украiни

Дорослi_за_партами

До_Дня_Тата_11_вересня_мама_вишила_учневi_спецiалiзованоi_школи_I_ступеня_№327_Днiпровс_кого_району_мiста_Киeва_сорочку(1)

В_Украiнс_кому_центрi_ветеранiв_вiйни

Assotiation_Security_Stoyanov_Kiev_Sept_2014_-3Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.