Інтерв’ю Юрія Дрюченка – «Києву-треба повернути статус перлини Європи»

DSC_6630_ok
Київ – місто, де ми живемо, де народились наші діти, де будуть жити наші онуки. Це місто світової історії, трудової та бойової звитяги наших пращурів. Однак останнім часом столиця стала втрачати свою минулу славу та красу. З питанням, як відродити велич Києва, наш кореспондент звернувся  до депутата Київміськради другого скликання, громадського активіста, волонтера майдану, співавтора герба та прапора м. Києва, засновника першого свята мистецького майдану на Андріївському узвозі Юрія Дрюченка. Ось що він відповів.
— Київ як архітектурно історичний комплекс, місце проживання понад трьох мільйонів жителів — гордість та обличчя України,  зараз перебуває у величезній небезпеці. Під навалою жадібних зайд втратив свою унікальність одного з найкрасивіших міст світу та перетворився в захаращений, непридатний для проживання мурашник.  Банда мародерів під назвою  «молода  команда» нанесла мільярдні збитки бюджету міста, виштовхала професіоналів майже з усіх сфер міського господарства, змінивши їх на покірних професійно непридатних виконавців, членів командо, які після втечі головного пахана ще й досі бігають по прокуратурах, пояснюючи   свої підписи під корупційними документами та рішеннями. Система тотальної централізованої та планової корупції пронизала всю управлінську вертикаль київської влади. Гонитва за кешем прийняла настільки ганебні та потворні форми, що далі так тривати не могло. Прийняття рішень з порушенням існуючих норм забудови та реконструкції, зокрема, забудова площі перед Центральним стадіоном торговельним центром з подальшим його знесенням та виплатою компенсації за рахунок киян, перевищення допустимої надбудови поверхів у історичних будівлях, що спотворює історичний ланшафт  міста, забудова центральної історичної частини міста, яка перебуває під охороною ЮНЕСКО – усе це викликало скандал та можливість застосування до України міжнародних санкцій. Вісімдесят відсотків комунікацій міста потребують термінової заміни.Тому часто трапляються пориви та відключень гарячої води, електрики. Не виділені кошти на проектні роботи з будівництва  альтернативного шляхопроводу, який має  з`єднати дві частини Солом`янського району. Існуючий шляхопровід на Караваєвих дачах давно вичерпав свої можливості, паралізує рух транспорту, створюючи довжелезні пробки.  Для порятунку Києва потрібні випробувані часом та боротьбою чесні, принципові депутати.
— Що вам вдалось зробити під час депутатської каденції в міськраді?
— Я створив першу комісю із захисту киян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС та був обраний її головою. Комісією були виявлені ряд зловживань тодішнього керівництва чорнобильського управління КМДА, зокрема, закуплено значну кількість лікувальних путівок за вдвічі завищеною ціною. Разом з  УБОБ та прокуратурою викрили інші значні зловживання та добилися повної реорганізації управління і зміни його керівництва. В результаті кількість одержаних квартир чорнобильцями збільшилась в 10 разів, оздоровлення дітей у півтора рази. Діяльність комісії сприяла визнанню дітей, які народились та проживали в м. Києві у 1986році потерпілими від наслідків аварії на ЧАЕС. За час виконання депутатських повноважень також добився виділення коштів на створення першого притулку для неповнолітніх дітей, надав матеріальну допомогу  півтора тисячі інвалідів та малозабезпеченим сім`ям. Домігся збереження історичного ландшафту Києва, адже планувалось зрізати схили Володимирської гірки у зв’язку з необхідностю розширення проїзджої частини   Володимирського  узвозу. Як член художньої ради міста запобіг намаганням зекономити кошти на виготовленні пам’ятника княгині Ольги з білої пластмаси  замість мармуру, що могло призвести до руйнування пам’ятника через декілька років внаслідок атмосферних впливів. Зібрав матеріали для проведення апаратної наради присвяченої розміщенню реклами в м.Києві, виявив зловживання в системі реєстрації та обліку. Під час комплексної перевірки було виявлено, що дві третини реклами було розміщено незаконно. З неї не сплачувалися податки до міського бюджету. Впровадив комп’ютерну реєстрацію та обов’язкову ідентифікацію розміщеної реклами з позначеням назви фірми, номеру дозволу, терміну дії, що раніше було відсутнє. Виконуючи обов’язки начальника Управління з естетики міського середовища впродовж двох місяців збільшив надходження до міського бюджету майже вдвічі. Ліквідував прояви корупції в управлінні. У разі обрання депутатом Київміськради буду домагатись встановлення пам`ятника (не з бюджету міста) Небесній сотні та полеглим в АТО, збереження  історико–культурного  середовища  міста, ландшафтних  парків та скверів від незаконної забудови. Вимагатиму нещадної бордьби з корупцією у будьяких її проявах на всіх рівнях управління  містом,кардинальної заміну зношених комунікацій, безперебійнго постачання води, тепла та електроенергії, повернення у міську власність приватизованого Київенерго, та спрощення системи видачі дозволів на різні види підприємницької діяльності.

Взяв інтерв’ю Василь Думка.Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Проект Симфонія здоров’я" : Сайт присвячено татам, від мудрості, досвідченості та батьківської сили яких нині залежить майбутнє країни Україна.

Перейти к верхней панели